Продавець Слуховой центр "Все для уха" розвиває свій бізнес на Prom.ua 8 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
232 відгуків
Слуховой центр "Все для уха"
+380684720303
+380954720303
+380634720303

Три кращих слухових апарати 2019 року з Bluetooth

Три кращих слухових апарати 2019 року з Bluetooth

У статті розглянуто три кращих слухових апарати 2019 року з підтримкою Bluetooth без будь-якого ранжирування по місцях.

Слухові апарати з технологією Bluetooth дійсно варті захоплення. З моменту запуску оригінального LiNX від Resound в 2014 році сегмент слухових апаратів made for iPhone тільки і виріс. Майже кожен бренд слухових апаратів має слуховий апарат з технологією Bluetooth. Ми хочемо показати 3 кращих слухових апарати 2019 без будь-якого ранжирування за критеріями. Слух кожної людини та її потреби дуже індивідуальні, тому сказати, що краще для тієї чи іншої людини, може лише він сам.

У цій статті ми покажемо три останніх пропозиції від брендів, їх плюси і мінуси. Це допоможе вам чітко уявити, які слухові апарати можуть бути придатними для вас. Не виключено, що з технологічним прогресом протягом року в цій статті можуть бути внесені зміни.

На даний момент слухові апарати, які ми охоплюємо, це:

Phonak Marvel Widex Evoke Resound LiNX Quattro  

The Marvel Phonak

Впровадження цього слухового апарату викликало справжній ажіотаж. І цілком заслужено. це дуже крутий слуховий апарат з деякими справді дивовижними можливостями та додатками, які йдуть разом з ним.

Marvel в кінцевому підсумку буде мати повний спектр типів слухових апаратів і вони будуть доступні в чотирьох технологічних рівнях. Це означає можливість дива для кожного користувача слуховими апаратами, незалежно від того, який стиль йому подобається або який у нього бюджет. Розглянемо Marvel докладно і зосередимося на акумуляторної версії.

ТЕРМІН СЛУЖБИ БАТАРЕЇ

Термін служби акумулятора Marvel відповідає рівню багатьох з доступних акумуляторних пристроїв. Користувач отримує шістнадцять годин автономної роботи, з них - до чотирьох годин потокової передачі даних і до чотирьох годин потокової передачі з роз'єму телевізора. Повітряно-цинкова батарейка № 312 повинна забезпечити 62 години користування слуховими апаратами.

ПРЯМЕ ПІДКЛЮЧЕННЯ

Можливості підключення Marvel дивовижні. Вони здебільшого можуть підключатися до будь аудіопристроєм з Bluetooth. Слухові апарати Phonak Marvel підключаються до будь-якого смартфону, телевізора, комп'ютера, планшета безпосередньо, без необхідності застосування стримера. Крім того, Marvel пропонує дзвінки в режимі "вільні руки". Користувачеві навіть не доведеться торкатися телефону, щоб відповісти на дзвінок і завершити його. Для цього йому необхідно просто натиснути кнопку на слуховому апараті.

ПІДКЛЮЧЕННЯ ДО КОМП'ЮТЕРІВ ТА ІНШИХ ПРИСТРОЇВ

Підключення слухових апаратів Phonak Marvel до комп'ютера просте - всього лише одне натискання і вони підключені. Якщо слухові апарати вже з'єднані з телефоном, потрібно вимкнути Bluetooth на телефоні, перш ніж спробувати з'єднати їх з комп'ютером. Marvels не підключаються до декількох пристроїв одночасно, тому якщо вони підключені до телефону, ноутбук не знайде їх. Підключення до комп'ютера дозволяє при використанні Skype або Google Hangouts чути звук безпосередньо в слухових апаратах. Мікрофони слухових апаратів також подають ваш голос до комп'ютера. Це дуже круто і все без стримера.

ЗАРЯДНИЙ ПРИСТРІЙ

У комплекті з Phonak Marvel поставляється також зарядний пристрій. Хоч він невеликий і має стриманий дизайн, воно не пропонує ніяких додаткових функцій, це просто зарядний пристрій. Існує ще додатковий блок живлення, який можна придбати окремо, який приєднується до основного зарядного пристрою.

МОБІЛЬНИЙ ДОДАТОК

Функціональне додаток пропонує різні програми. Також з його допомогою можна змінити баланс між потоковим аудіо та мікрофонами або звуками у вухах і мікрофонами. Але найдивовижніша функція програми - це транскрипція телефонного дзвінка. Тобто, телефонна розмова відразу переписується в текстовому форматі. Це дуже круто і врешті-решт дає можливість зрозуміти кожен телефонний дзвінок.

ЯКІ Ж НЕДОЛІКИ?

- Зараз Phonak Marvell доступні лише в двох моделях з винесеним телефоном (Receiver In Canal), одна з яких - акумуляторна а інша - яка живиться від традиційної батарейки.

- В даний час не існує Marvel з котушкою індуктивності.

- Також немає дистанційного мікрофонного аксесуара, який працює з Marvel.

Очікується, що все це зміниться в 2019 році.

Widex Evoke Fusion 2

Widex E voke Fusion 2 - це новітня модель слухових апаратів з Bluetooth від компанії Widex. Платформа Evoke або E - Platform була першим у світі діапазоном слухових апаратів, які надали можливість автоматичного вивчення. Функція автоматичного вивчення доступна тільки на пристрої Evoke Fusion 2, який має пряме підключення і є слуховим апаратом Made For iPhone.

Компанія Widex заявила, що платформа Evoke початку еру розумного слуху, де якість прослуховування розвивається тут і зараз. Завдяки включеній функції автоматичного вивчення діапазон Evoke вивчає запити користувачів слуховими апаратами прямо під час користування для того, щоб вони чули ідеально.

Нова технологія Widex SoundSense означає, що кожен раз, коли ви використовуєте слухові апарати Evoke, їх функції розвиваються. Саме тому вони називаються першими в світі «розумними» слуховим і апаратами. Система автоматичного вивчення працює, конфіденційно вивчаючи персональний досвід прослуховування кожного користувача. Evoke вивчає звукову інформацію, прийняту в різних звукових ситуаціях. Widex використовує анонімні дані користувачів та їх зміни, щоб створити кращий досвід для слуху всіх. Це означає, що з кожним днем слухові апарати Widex Evoke будуть поліпшуватися.

ТЕРМІН СЛУЖБИ БАТАРЕЇ

У більшості пристрою Evoke Fusion 2 не перезаряджаються, а використовують традиційну повітряно-цинкову батарейку. Термін служби повітряно-цинкової батареї № 312 - від 5 до 7 днів.

ПРЯМЕ ПІДКЛЮЧЕННЯ

Спочатку були деякі проблеми з підключенням до Beyond, однак, компанія Widex швидко вирішила проблему шляхом оновлення прошивки. З тих пір вони мають досить надійне підключення до iPhone. Під прямим підключенням мається на увазі, що слухові апарати підключаються до iPhone без додаткових аксесуарів. Хоча слухові апарати Evoke Fusion 2 підключаються і до телефонів Android. Це зроблено лише з метою можливості використання програми.

ПІДКЛЮЧЕННЯ ДО КОМП'ЮТЕРІВ ТА ІНШИХ ПРИСТРОЇВ

Система Evoke Fusion 2 не пропонує прямого підключення до комп'ютерів, телевізорів або інших пристроїв Bluetooth. Однак, можна підключитися до всіх цих пристроїв через один з бездротових аксесуарів Widex.

ДОДАТОК

Додаток Widex дійсно гарне, воно пропонує посилений контроль над слуховими апаратами, що дозволяє не просто міняти програми і гучність, але і змінити діапазон частот і контролювати фокус спрямованих мікрофонів. Додаток також є центральною частиною системи автоматичного вивчення.

ЯКІ НЕДОЛІКИ?

- В першу чергу - відсутність вибору стилів. Сьогодні користувачі при бажанні отримати слуховий апарат Widex з Bluetooth, обмежені одним пристроєм з винесеним телефоном (Reciver In Canal). Разом з тим, він доступний в чотирьох рівнях технологій.

- Незважаючи на наявність опції зарядки, багато професіонала у відмовляються від неї.

Resound LiNX Quattro з перезарядженням

Ці слухові апарати пропонують дійсно хороший звук, надійну потокову передачу і дивовижний термін служби батареї. Розглянемо їх докладніше.

ТЕРМІН СЛУЖБИ БАТАРЕЇ

Слухові апарати Resound LiNX Quattro з перезарядженням пропонують дивовижні 24 години використання, з них - 12 годин потокового! Ні які інші слухові апарати навіть не наближаються до цих цифр. Можна очікувати від 4 до 7 днів використання пристрою, що працює від повітряно-цинкового харчування. Загалом, більшість слухових апаратів Made for iPhone забезпечують від 4 до 7 днів використання.

ПРЯМЕ ПІДКЛЮЧЕННЯ

Слухові апарати Resound завжди мали досить потужне підключення, але з введенням Quattro, компанія скористалася можливістю зробити ре-дизайн бездротового радіо і антени. Вона запевняє, що це кращий набір, який вона а коли-небудь мала. Слухові апарати Resound LiNX Quattro з перезарядженням дійсно мають найбільш надійне пряме підключення з iPhone. Під прямим підключенням мається на увазі, що слухові апарати підключаються до iPhone без посередництва і додаткових пристроїв.

ПОКИ ТІЛЬКИ ДЛЯ APPLE

Хоча пряме підключення є надійним, воно доступно тільки для пристроїв Apple. Очікується підключення для Android в цьому році. В даний час для здійснення телефонних розмов можна підключитися до Android за допомогою стримера. Слухові апарати підключаються до телефону Android з метою використання програми.

ПІДКЛЮЧЕННЯ ДО КОМП'ЮТЕРІВ ТА ІНШИХ ПРИСТРОЇВ

Quattro не пропонує прямого підключення до комп'ютерів, телевізорів або іншим аудиоустройствам з підтримкою Bluetooth. Тим не менш, можна підключитися до всіх цих пристроїв через один з будь-яких бездротових аксесуарів Resound. Перевага їх полягає в тому, що вони мають безпосереднє бездротове підключення до слухових апаратів Quattro. Тобто, можна підключити телевізійний стример Resound до будь аудіопристроєм і він буде передавати звук безпосередньо на слухові апарати на відстані до 10 метрів. Ви також можете отримати доступ до вибору двох дистанційних мікрофонів для використання в галасливих ситуаціях.

ЗАРЯДНИЙ ПРИСТРІЙ

Зарядний пристрій має стриманий дизайн і досить маленьке, щоб покласти його в кишеню. Тим не менш воно має три додаткових заряду для слухових апаратів. Це означає, що під час тривалих вихідних поза домом можна забути шнур підключення зарядного пристрою, і все ще добре чути до повернення.

МОБІЛЬНИЙ ДОДАТОК

Додаток Resound дивовижне. Воно пропонує найбільшу потужність і персоналізацію, серед доступних на ринку. Це надзвичайна річ для тих користувачів, яким важливий справжній контроль над слуховими апаратами.

ВВЕДЕННЯ

Resound представляють інтеграцію з Siri на iPhone, що забезпечує дуже простий спосіб внесення змін у слухових апаратах. Є два способи зробити це або користувач скаже Siri про внесення змін або Siri запропонує зміни, які можна просто взяти. Таким чином, це полегшує отримання більших переваг від використання слухових апаратів.

Resound також заявила, що буде використовувати штучний інтелект, щоб дізнатися більше про переваги для користувача слуховими апаратами в різних ситуаціях. Для цього будуть вивчатися анонімні дані з додатка, щоб дізнатися користувальницькі налаштування різної звукової середовищі. Потім вони почнуть застосовувати ці результати вивчення в оновленнях до додатка. Це означає, що завтра слухові апарати будуть краще ніж сьогодні.

ЯКІ Ж НЕДОЛІКИ RESOUND LINX QUATTRO?

Недоліки - це може бути голосно сказано, оскільки деякі користувачі можуть бачити одну річ як недолік, а інші можуть не бачити ніяких проблем.

- Діапазон слухових апаратів Quattro складається тільки з двох моделей двох технологічних рівнів. Обидві моделі є пристроями з винесеним телефоном (Reciever In Canal). Одна з них - акумуляторна або з перезарядженням, а інша - з традиційними акумуляторними батареями. Це означає, що вибір слухових апаратів обмежений, і Quattro цілком може бути поза бюджету деяких людей.

- І звичайно, як і в інших випадках слухових апаратів Made For iPhone, в цьому списку недоліків - підключення до Android і інших пристроїв має здійснюватися з допомогою стримера.

- Нарешті, в акумуляторній версії немає котушки індуктивності, проте користувач може використовувати додатковий аксесуар Multi MIc.

 

Стаття актуальна тільки на сьогоднішній день, оскільки технології не стоять на місці і протягом 2019 виробники слухових апаратів не раз здивують нас удосконаленнями та винаходами.

Інші новини