Продавець Слуховой центр "Все для уха" розвиває свій бізнес на Prom.ua 8 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
232 відгуків
Слуховой центр "Все для уха"
+380684720303
+380954720303
+380634720303

Благодійна акція з безкоштовної перевірки слуху у КПІ їм. Ігоря Сікорського

Благодійна акція з безкоштовної перевірки слуху у КПІ їм. Ігоря Сікорського

14-15 листопада 2018 відбулася благодійна акція з безкоштовної перевірки слуху у КПІ їм. Ігоря Сікорського. Організатором акції був соціальний проект "Unmute", власне перевірку проводила компанія "Все для вуха".

14-15 листопада 2018 відбулася благодійна акція з безкоштовної перевірки слуху у КПІ їм. Ігоря Сікорського. Організатором акції був соціальний проект "Unmute", власне перевірку проводила компанія "Все для вуха". В арсеналі нашої компанії є сучасне переносне обладнання, яке дозволяє здійснювати перевірку слуху у виїзних умовах.

Акція проходила у приміщенні Радіо КПІ. Співорганізаторами заходу була Студентська соціальна служба КПІ їм. Ігоря Сікорського та Медіацентр КПІ, який безпосередньо здійснював висвітлення даної події. Проведення акції також було анонсовано і продемонстровано у сюжеті українського інформаційного телеканалу "4 канал".Акція покликана заохочувати студентську молодь до збереження власного здоров'я, адже кожен 10-й людина в Україні має нарушения слуху, але не кожен з них знає про це.

Мета акції - розвінчання міфу про те, що зниження слуху стосується лише літніх людей. Особливо в сучасному світі, коли молоді люди щодня слухають багато музики на високій гучності і практично щодня стикаються з шумовим забрудненням. І, оскільки, зниження слуху не завжди помітно суб'єктивно, дуже важливо перевірити слух за допомогою спеціального обладнання, своєчасно виявити наявність порушень і звернутися до лікаря. Що, власне, і було досягнуто.

Протягом дводенної акції співробітниками компанії була проведена перевірка слуху у 104-х чоловік. В 11 з них були виявлені ті чи інші порушення слуху. Людям надані консультації та рекомендації щодо подальших дій.

Інші новини