Корзина
189 отзывов
Надежный продавец Prom.ua
Слуховой центр "Все для уха"
+380684720303
+380954720303
+380634720303

Сейчас компания не может обработать заказы и сообщения, поскольку по нашему графику работы сегодня выходной. Ваша заявка будет обработана в ближайший рабочий день

Компанія Phonak анонсує Marvel 2.0

Компанія Phonak анонсує Marvel 2.0

Бренд Phonak оголосив про представлення Marvel 2.0 - наступного покоління технології Marvel. Вони кажуть, що їхнє останнє оновлення було розроблено для того, щоб надати користувачам слухових апаратів ще більше продуктивності слуху, більше...

Сьогодні бренд Phonak оголосив про представлення Marvel 2.0 - наступного покоління технології Marvel. Вони кажуть, що їхнє останнє оновлення було розроблено для того, щоб надати користувачам слухових апаратів ще більше продуктивності слуху, більше зв’язку та більше вибору. З Marvel 2.0 Phonak не просто впроваджує RogerDirect ™, він також розширює технологію Marvel до більшої кількості факторів. 

Більше моделей  слухових апаратів

Phonak розширює портфоліо за допомогою нового Audéo™ M-RT, який, на їхню думку, є єдиним у світі слуховим апаратом, що поєднує пряме підключення до iOS та Android, T-котушку та перезарядку. 

Це другий літій-іонний акумуляторний слуховий апарат у діапазоні Audeo. Він пропонує чіткий, насичений звук, універсальне підключення Bluetooth®, літій-іонні акумулятори, бінауральний прямий потік та інтегровану телекотушку.

Компанія Phonak також розширила платформу Marvel поза асортиментом Audeo, щоб забезпечити більше вибору як для слухових фахівців, так і для споживачів. Окрім родини Audéo Marvel, портфоліо Marvel тепер включає нову BTE та нову лінійку слухових апаратів Marvel для дітей.

Phonak Bolero ™ Marvel

Bolero M - перший слуховий апарат BTE, який безпосередньо передає весь аудіовміст із пристроїв iOS® та Android ™. Bolero M також матиме вбудовану літій-іонну акумуляторну батарею, що надає користувачам повний день слуху, включаючи потокове передавання на одному заряді.

Phonak Sky™ Marvel

Сімейство продуктів Sky M представляє унікальне поєднання надійної технології Phonak, щоб дати дітям лише найкраще для розвитку мовлення та мови, а також розбірливості мови та простоти використання. Лінійка Sky M буде доступна в широкому діапазоні кольорів і розмірів і розроблена для того, щоб допомогти дітям із легким, середньо-тяжким, тяжким та глибоким ступенем зниження слуху. 

Phonak кажуть, що Sky M пропонує першу на замовлення операційну систему, розроблену для дітей, на 24 відсотки краще розуміння мови в шумі, максимальний доступ до всіх мовних звуків, а також потужний акумулятор, що працює цілий день.

Більше підключення

Окрім RogerDirect, слухові апарати Marvel тепер зможуть одночасно поєднувати два аудіопристрої Bluetooth. Це дійсно корисне оновлення, якщо ви володієте двома мобільними телефонами, тепер ви можете підключити їх до своїх Marvels. Це також фантастично для тих, хто регулярно передає аудіо як зі смартфона, так і з будь-якого іншого пристрою Bluetooth, включаючи настільні комп’ютери, ноутбуки, планшети тощо. 

Завдяки додатковому роз'єму для телевізора носії Marvel також можуть отримувати аудіо високої чіткості зі своїх телевізорів безпосередньо на обидва слухові апарати, зберігаючи два гнізда Bluetooth для інших пристроїв

Новий додаток

Phonak також запускає повністю оновлений додаток myPhonak, розроблений для того, щоб надати користувачам більш розширений та персоналізований слух. Окрім існуючих функцій віддаленої підтримки та щоденника слуху, вдосконалений додаток myPhonak тепер має більш вдосконалені параметри налаштування, включаючи зменшення шуму, фокус мови та багато іншого. Для зручності використання пульт дистанційного керування Phonak Marvel, а також дистанційна підгонка тепер повністю інтегровані в оновлений додаток myPhonak.

Це дійсно чудове оновлення, яке означає, що все, що вам потрібно, знаходиться в одному додатку. Він також забезпечує набагато більше влади над вашими слуховими апаратами. 

RogerDirect

З 2013 року технологія Roger® стала відомою як золотий стандарт допоміжних технологій. Пристрої Роджера допомагають подолати розрив у розумінні гучного шуму та відстані, передаючи бездротовий голос динаміка безпосередньо слухачеві.

Однак до сих пір користувачам слухових апаратів доводилося підключати додатковий приймач або використовувати посередницький стример для отримання сигналу Роджера. Тепер слухові апарати Marvel з RogerDirect позбавляють від необхідності в додаткових компонентах або аксесуарах, необхідних для отримання сигналу Роджера, в результаті чого пристрій на 42% менше. Це означає пряме з'єднання, без метушні. Усі сучасні носії Audéo Marvel можуть отримати доступ до функції RogerDirect через оновлення мікропрограмного забезпечення, яке надається незалежним слуховим фахівцем.

Другие новости