Корзина
189 отзывов
Надежный продавец Prom.ua
Слуховой центр "Все для уха"
+380684720303
+380954720303
+380634720303

Сейчас компания не может обработать заказы и сообщения, поскольку по нашему графику работы сегодня выходной. Ваша заявка будет обработана в ближайший рабочий день

Нова лінійка слухових апаратів Viron від Bernafon

Нова лінійка слухових апаратів Viron від Bernafon

Швейцарська компанія Bernafon оголосила про випуск нової лінійки слухових апаратів Viron

Швейцарська компанія Bernafon оголосила про випуск нової лінійки слухових апаратів Viron та заявила, що Bernafon Viron - це перший в індустрії слуховий апарат з True Environment Processing ™ (обробка в реальному середовищі). Нова платформа мікросхем забезпечує надшвидкий процес виявлення та обробки звуку, щоб користувачі могли отримувати більш точну інформацію про своє середовище в режимі реального часу. Слухові апарати Бернафон Вірон також включають в себе нещодавно запатентовану систему скасування зворотного зв'язку і доступні в абсолютно новому стилі.

Бренд Bernafon – це завжди висока якість. Компанія використовує обладнання, яке має унікальний спосіб обробки звуку та мови. І лінійка Viron - не виключення. Слуховий апарат Bernafon Viron здатний ще краще обробляти музику, ніж інші слухові апарати цього бренду.

Завдяки найпотужнішому чіпу на сьогоднішній день, Viron має більше можливостей, ніж будь-коли, щоб виявити звукове середовище (32000 даних за секунду), налаштувати посилення (20 000 разів в секунду) і виявити акустичну зворотний зв'язок (до 126 000 вимірювань в секунду).

Діапазон Viron буде доступний у чотирьох типах слухових апаратів: три моделі з винесеним телефоном (RITE) і одна модель завушного типу (BTE). Одна з моделей RITE буде з літій-іонним акумулятором, тобто, з перезарядкою. Слухові апарати спочатку будуть доступні в трьох найвищих рівнях технології Bernafon – 9, 7 і 5. Слухові апарати Bernafon Viron пропонують діапазон, який покриває втрату слуху від легкої до важкої та глибокої.

Сподіваємося, що цей товар-новинка слухової індустрії незабаром після випуску з’явиться в Україні і ми зможемо шляхом якісного підбору надати можливість нашим клієнтам порівнювати якість звуку в більш широкому діапазоні моделей слухових апаратів Bernafon.

Другие новости
 • Компанія Phonak анонсує Marvel 2.0
  Компанія Phonak анонсує Marvel 2.0
  Бренд Phonak оголосив про представлення Marvel 2.0 - наступного покоління технології Marvel. Вони кажуть, що їхнє останнє оновлення було розроблено для того, щоб надати користувачам слухових апаратів ще більше продуктивності слуху, більше...
  Подробнее
 • Візит до головного офісу компанії Widex
  Візит до головного офісу компанії Widex
  На запрошення менеджера з розвитку бізнесу та продажів компанії Widex Хенріка Крістіансена співробітники компанії "Все для вуха" здійснили візит до головного офісу компанії Widex в Данії.
  Подробнее