Корзина
189 отзывов
Надежный продавец Prom.ua
Слуховой центр "Все для уха"
+380684720303
+380954720303
+380634720303

Сейчас компания не может обработать заказы и сообщения, поскольку по нашему графику работы сегодня выходной. Ваша заявка будет обработана в ближайший рабочий день

Юрій Петровський вручив слухові апарати переможниці акції Giveaway

Юрій Петровський вручив слухові апарати переможниці акції Giveaway

16 грудня на лекторію "Вийди з тиші!" Юрій Петровський вручив слухові апарати переможниці акції Giveaway Тамілі Семеновій

За результатами акції Giveaway, яку ми проводили сумісно з соціальним проектом "Unmute" повідомляємо щасливу новину - слухові апарати вже у переможниці! 
Переможниця акції Таміла Семенова 16 грудня приїхала до м. Київ. З самого ранку ми її прийняли, зробили обстеження,після якого виявилося, що са, які були відведені для акції, Тамілі не підходять, тому ми підібрали інші слухові апарати, налаштували їх, зробили зліпки вух, поїхали на Лекторій з подарунками "Вийди з тиші!", на якому Юрій Петровський і вручив слухові апарати цій неймовірній дівчинці. Потім всі повернулися в офіс для закінчення роботи з вушними вкладишами, надання точних інструкцій щодо подальшої реабілітації. Фінальним акордом було вдягнення апаратів щасливій Тамілі та фотосесія.
Варто відзначити, що акцію ми проводили до Дня святого Миколая, але так склалося, що зовсім нещодавно у Таміли був ще й День народження, і напередодні Нового року ми навіть не здивувалися, коли виявилося, що модель са, яка підходить Тамілі називається Sonic CELEBRATE CL100-P. І щоб до кінця зіграти роль Діда Мороза ми подарували ще й додаткову гарнітуру Sonic SoundGate3.
Як це було можете переглянути у фотозвіті, але хочемо сказати, що робити людей щасливими - то і є щастя!
Другие новости